Restaurace a Salonek

Restaurace Casanova se nachází v budově Hotelu Casanova a je po objednání otevřena hotelovým hostům i veřejnosti. Zajištujeme stravování pro skupinky, hostiny, rauty a nejrůznější akce. Prostory restaurce je možné využít pro školení, prezentace či soukromé akce. Hlavní sál pro cca 60 osob lze propojit se samostatným salonkem pro cca 30 osob. Hosté mají k dispozici hotelové parkoviště a letní terasu.

S dotazy na služby restaurace se neváhejte na nás obrátit:
Tel: 00420 417 835 714; 702 384 385
E-mail: info@hotelcasanova.eu
www.restauracecasanova.cz

Snídaně

Snídaně pro hotelové hosty mají formu teplého a studeného bufetu. Podávají se na salonku v pracovní dny mezi 7:00 - 9:00 hod a o víkendu a svátcích mezi 8:00 - 10:00 hod.

Máte zájem posnídat, ale nevyhovuje vám čas podávání snídaní? Neváhejte se domluvit s recepcí ohledně vašich kokrétních potřeb, pokud to bude možné, rádi vám vyjdeme vstříct.

Salonek

Zájemcům o konferenční prostory je k dispozici samostatný víceúčelový salonek o celkové kapacitě cca 30 míst. Salonek lze propojit s prostorami restaurace pro max. 70 osob. K dispozici:

  • plátno, projektor
  • notebook
  • flipchart, magnetická tabule
  • kopírka, scan, tiskárna

Za příznivého počasí k dispozici venkovní terasa pro max 70 osob. Pro akci zajistíme kompletní stravování, coffee-breaky, rauty, hudbu, program, ubytování.