Plavání

Duchcovské koupaliště (1, 5 km) nedávno rekonstruované koupaliště, které čerpá vodu z hloubkového vrtu nabízí velký bazén o rozměrech 50 m x 25 m, prostorné brouzdaliště, travnaté plochy k odpočinku a slunění, dětské hřiště, sociální zázemí a občerstvení. Otevřeno od června do září. Parkování u areálu.

Termální aquacentrum v Teplicích (8 km) nabízí kromě sportovního bazénu také relaxační bazén s 61 m dlouhým toboganem, perličkami, protiproudem a masážními tryskami, brouzdaliště pro děti s vodním hřibem a dětskou skluzavkou, venkovní slunění, saunu, parní lázeň, infrakabinu, solária, fitness a 3 squashové kurty.

 

Aquadrom Most (23 km) je moderní komplex tvořený krytou bazénovou halou a venkovním koupalištěm s rozsáhlými zelenými plochami. Nerezové bazény jsou doplněny množstvím vodních atrakcí pro dospělé i děti v různých věkových kategoriích. Uvnitř haly naleznete rekreační bazén s atrakcemi hluboký 1 - 1,4 m a s teplotou vody 31 C, dále 25 m dlouhý plavecký bazén a dětský bazén huboký 0,2-0,6 m s teplotou vody 32 C. Pro zábavu jsou zde 2 tobogány, divoká řeka, masážní lavice, houpací záliv, whirlpool, vodní chrliče a další. Venkovní areál tvoří 3 bazény - rekreačně plavecký s třídráhovou skuzavkou, dětský bazén s hloubkou 0,2 - 0,9 m doplněný dětským vodním hradem a brouzdaliště s hloubkou od 0 - 0,5 m s dětskými skluzavkami. Komplex dále nabízí wellness zónu, občerstevní a venkovní hřiště.

Aquadrom Most Aquadrom Most

Koupaliště Most Koupaliště Most

Lázeňské centrum Altenberg - Německo (25 km) nabízí celkem 8 bazénů s termální vodou 28 - 36 C, vyhřívaný venkovní bazén s proudovými sprchami, whirpool, vířívý bazén s podvodními masážními lehátky, 25 m plavecký bazén, dětské brouzdaliště, zdravotní proudový kanál, klasickou finskou saunu, osmanskou parní lázeň, okvětní parní lázeň a další.

 

Vodní nádrž Barbora (4 km) v obci Jeníkov-Oldřichov vznikla zatopením povrchového dolu a je nejrozsáhlejší vodní plochou Teplicka. Kromě krásně čisté vody, zde najdete rozlehlé travnaté a písčité pláže, sociální zázemí, občerstvení a řadu možností sportovního vyžití: šlapadla, potápění, plážový volejbal, windsurfing, bungee jumping a další.