OPATŘENÍ V RÁMCI PANDEMIE COVID-19

Od pondělí 24. května 2021 platí:

Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

  • Podstoupili nejdéle 48 hodin před nástupem na ubytování buď PCR nebo antigenní test v odběrovém centru s negativním výsledkem. (Tyto osoby se mohou ubytovat nejdéle na 7 dní a pokud chtějí pobyt prodloužit, musejí splnit tuto podmínku znovu, nebo si na místě udělat samotest s negativním výsledkem). Antigenní samotest je možné provést přímo na hotelu za poplatek 100 Kč/os.
  • Podstoupili kompletní očkování proti onemocnění covid-19 a mají o tom certifikát vystavený Ministerstvem zdravotnictví ČR. Od poslední dávky muselo uplynout alespoň 14 dnů.
  • Prodělali onemocnění covid-19, uplynula jim doba nařízené izolace a od prvního pozitivního PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 90 dnů.

V ubytovacím zařízení je nutné mít ve všech společných prostorách  nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (respirátory třídy FFP2 / KN 95, nanorouška apod.). Při ubytování prosíme dodržujte zvýšená hygienická pravidla a, pokud je to možné, zdržujte se převážně ve svém hotelovém pokoji. 

NAŠE HYGIENICKÁ OPATŘENÍ 

- pravidelně větráme a dezinfikujeme všechny prostory hotelu pomocí prostředků účinných proti Covid-19
- pokoje jsou po odjezdu hostů a úklidu ponechány v karanténě po dobu min. 24 hodin
- všechny pokoje jsou vybaveny dezinfekcí
- hosté mohou odmítnout úklid pokoje během pobytu
- regulujeme počet hostů ve společných prostorách a zajišťujeme rozestupy v prostorách snídaňové restaurace  
- nabízíme hostům možnost provést antigenní samotest