UBYTOVÁNÍHOTEL V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ

PARKUPARKOVIŠTĚ

Pro parkování využijte naše oplocené parkoviště. Za poplatek je po domluvě možno využít garáž.

CHECK-IN

Nástup na ubytování je možný od 13:00 do 21:00 nebo dle domluvy s recepcí. Check-out do 10:00 nebo dle domluvy s recepcí.

SNÍDANĚ

Formou teplého a studeného bufetu.
PO-PÁ: 6:30 - 9:00
SO-NE: 7:30 - 10:00
Případně dle domluvy s recepcí.

WI-FI

Wi-fi připojení k internetu po celém objektu zdarma. 

 MAZLÍČCI

Ubytování s domácími mazlíčky je povoleno za poplatek. Předem informujte recepci hotelu.

PŮJČENÍ KOL

Půjčujeme horská kola Rockrider. Nabízíme možnost uschovat vaše kola a sportovní vybavení.

KAPACITA

K dispozici celkem 76 lůžek v 30 pokojích s vlastním sociálním zařízením. 

WELLNESS

Nabídka masáží na objednání. 
Infrasauna pro 2 osoby.

VÝTAH

Hotel je vybaven výtahem. Většina pokojů je bezbariérových.

Ubytování v Duchcově u lázní Teplice

Hotel Casanova Duchcov nabízí ubytování blízko velkých měst Teplice, Litvínov a Most. Hotel leží na klidném místě u rybníku Barbora a je odtud krásný výhled na okolní hory. Na jedné straně se zvedají Krušné hory, na straně opačné pak České středohoří s nejvyšší horou Milešovkou.

Duchcov a Giacomo Casanova

Náš hotel se nachází na historicky zajímavém místě. Duchcov proslavil svým pobytem na zdejším zámku světoznámý dobrodruh a svůdce žen Giacomo Casanova. Ten v Duchcově strávil poslední léta svého života a je zde také pohřben a to v těsné blízkosti Hotelu Casanova u kaple sv. Barbory.

Kam vyrazit v Krušných horách

Z Hotelu Casanova se rychle dostanete na hřebeny Krušných hor. Spoustu tipů kam vyrazit vám rádi poradíme na recepci, kde jsou k dispozici různé informační materiály a mapky.

Po aktivně stráveném dni si zasloužíte wellness

Po návratu z hor na ubytování jistě oceníte naši infrasaunu pro dvě osoby. Hotel Casanova nabízí i masáže, ty je ale třeba objednat s předstihem.

Velmi krásné a příjemné koupání si můžete dopřát v nedalekých Teplicích v lázeňské Thermalii. Nedávno vybudovaný komplex je součástí lázeňského domu Beethoven a je volně přístupný pro veřejnost. Voda v bazénech je výjimečná tím, že je 100% termálního původu a má pozitivní účinky na pohybový systém. Kromě léčebného bazénu s množstvím masážních trysek je zde i plavecký bazén a Kneippův chodník.

Pohodlné parkování u hotelu

Parkovat můžete pohodlně přímo u Hotelu Casanova na našem oploceném parkovišti. Na parkoviště se dostanete od rybníku z ulice Lípová.

Snídaně a stravování

Snídaně mají podobu teplého a studeného bufetu a objednat si je můžete při příjezdu na ubytování. Pro ostatní stravování můžete využít některou z okolních restaurací nebo si jídlo objednat a nechat přivézt přímo na hotel. K dispozici je hostům i lednice, mikrovlnná trouba a varná konvice.